„Wegańskie kosmetyki: co, gdzie, jak?” — spotkanie z Katarzyną Konopą

Marzec 28, 2017 w Kosmetyki

Zbliża się IX Tydzień Weganizmu, dlatego korzystamy z okazji, aby przypomnieć Wam ważne spotkanie z poprzedniej edycji wydarzenia. Publikujemy ostatnie nagranie z Tygodnia Weganizmu 2016. Znajdziecie w nim aktualne (na dzień publikacji) fakty  m.in. o rynku chińskim, certyfikacji, składnikach odzwierzęcych, pędzlach i rzęsach oraz perfumach.

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi, Katarzynie Konopie za udział w spotkaniu i wsparcie merytoryczne przy przygotowaniu  filmu oraz Iwonie Kossowskiej z Empatii za przeprowadzenie spotkania. Gorące podziękowania należą się również sponsorowi pysznego poczęstunku – restauracji Vege MIASTO.

Katarzyna Konopa o sobie samej: „Pasjonatka zdrowego trybu życia i ekologii, od ponad 25 lat wegetarianka, a od wielu weganka. Jestem absolwentką Architektury Wnętrz i kursów charakteryzacji w London Institute oraz Varsavianistyki na UW, a także — a raczej przede wszystkim — mamą 5-letniego Tymona. Na stałe współpracuję z Magazynem VEGE, dla którego co miesiąc tworzę autorski edytorial makijażowy, robię wywiady, organizuję sesje z gwiazdami oraz piszę na temat kosmetyków i ich składników”.

Katarzyna Konopa prowadzi firmę PINK MINK Studio oferującą makijaż profesjonalny z wykorzystaniem wyłącznie kosmetyków i farbek nietestowanych na zwierzętach oraz całkowicie wolnych od odzwierzęcych składników.

A już wkrótce będziecie mieć okazję uczestniczyć w kolejnych wydarzeniach Tygodnia Weganizmu. Edycja 2017 w Warszawie i Szczecinie rusza 18 kwietnia. Program znajdziecie na www.wegetydzien.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku.