Sklep Sweet Piggy

Linki

Strona Stowarzyszenia Empatia

Oficjalna strona Stowarzyszenia Empatia, prowadzona od 2004 roku. Znajdziecie na niej opis wszystkich akcji Empatii, nie tylko tych aktualnych, ale i archiwalnych, wszelkie dane dotyczące stowarzyszenia, wskazówki jak można nam pomóc i z nami współpracować. W działach poświęconych poszczególnym akcjom znajdziecie między innymi wzory ulotek i plakatów, a także nasze teksty i tłumaczenia.


Forum Empatii

Forum Empatii, prowadzone od roku 2008. Ponad 10 tysięcy postów, 2 tysiące wątków i około 800 użytkowników i użytkowniczek. Jeśli fora internetowe kojarzą wam się z czczą pisaniną, błahostkami i chamstwem – zapomnijcie o tym. Nie dotyczy to empatycznego forum. Znajdziecie na nim naprawdę ciekawe dyskusje na wiele tematów, zawarte w poszczególnych działach: Weganizm, Inne działania dla zwierząt (w tym ludzi), Zwierzęta, Do czytania, oglądania i słuchania, O stowarzyszeniu i forum Empatii, Off-topic.


Strona Empatii na Facebooku

Profil Empatii na Facebooku. W tej chwili ma ponad 8,5 tysiąca fanów i fanek. Nowe wpisy pojawiają się regularnie, ale nie zbyt często (max. 3 dziennie). Codzienne odwiedzanie profilu jest dobrym sposobem bycia na bieżąco z naszym działaniem. Prowadzimy go dynamicznie, dzieląc się z wami ciekawymi znaleziskami w sieci dotyczącymi praw zwierząt, komentując teksty innych, organizując wydarzenia, konkursy i prowadząc galerie zdjęć.


Weganizm Spróbujesz!

Facebookowy profil naszej akcji „Weganizm, spróbujesz?”, polegającej na promocji polskich wegańskich blogów kulinarnych. W tej chwili do akcji przyłączyło się ponad 50 blogów. Na profilu codziennie pojawiają się linki do nowych przepisów na różne okazje, śniadania, obiady, przekąski czy desery. Nie masz pomysłu na posiłek, szukasz inspiracji lub porady kulinarnej? Polub tę stronę i zaglądaj na nią regularnie.


Gzyra.net – strona Darka Gzyry

Strona Darka Gzyry, jednego z założycieli Stowarzyszenia Empatia. Komentarze i informacje o przedsięwzięciach dotyczących zwierząt, etyki i strategii działania. Komentarze dotyczące książek, cytaty. Informacje o możliwości współpracy, np. przy organizacji wykładów i szkoleń. Polecamy!