Sklep Sweet Piggy

Możesz pomóc


Jeśli z jakichś względów nie możesz pomóc w najbardziej pożądany sposób – swoją wiedzą, umiejętnościami, uczestnictwem w naszych przedsięwzięciach, rozważ możliwość wsparcia finansowego Empatii. Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy i gwarantujemy, że będzie ona przeznaczona wyłącznie na działania Empatii. Pamiętaj, że własne koszty ograniczamy do minimum, zrezygnowaliśmy z prowadzenia biura i nikt w Empatii nie jest opłacany z pieniędzy stowarzyszenia. Dzięki nawet drobnym darowiznom m.in. wydrukujemy nowe ulotki, plakaty, opłacimy wysyłki materiałów mówiących o prawach zwierząt dla chętnych z całej Polski. Zorganizujemy kolejne akcje uliczne, wykłady, pokazy filmów i gotowania. Będziemy być może mogli spełnić marzenia o wszystkich formach działania, na które nas teraz nie stać…

Numer konta, na który możesz wpłacać pieniądze:

90 1440 1299 0000 0000 0337 1336
(Nordea Bank Polski SA II o/Warszawa)

Możesz także wpłacić nam darowiznę poprzez PayPal:


Pamiętaj, nie działamy w Empatii dla własnego zysku. Poświęcamy jej wiele swojego czasu, dajemy idei praw zwierząt wszystkie swoje umiejętności.
Wierzymy, że to, co robimy, ma sens. Pomóż nam.

Dziękujemy!


Komentarze

 1. Leś Na napisał(a):

  Witajcie,
  staram się Was wspierać na ile mi czas pozwala. Dziś zamieściliście na FB ciekawe dwa tłumaczenia dotyczące żywienia dzieci wegańskich. Sama teraz poszukuję informacji na ten temat, z uwagi na ciążę 🙂 Dotąd dawką wiedzy były dla mnie też art. zamieszczone na:
  http://www.vrg.org/nutrition/veganpregnancy.php http://www.vrg.org/nutshell/kids.php
  Jeśli potrzebujecie tłumaczenia, mogę się podjąć, choć nie operuję medycznym słownictwem w ścisłym tego słowa znaczeniu (niemniej, wiadomo, mogę to zrobić 🙂 )

  W sumie, niezależnie odpracowań, ciągle przebadano małą grupę osób w tak wczesnym rozwoju, dlatego zastanawiam się czy gdzieś można zgłosić się na badania, których wyniki posłużą do wzrostu wiedzy na temat weganizmu. Wiecie coś może? (jestem z Poznania, weganka od 1,5 roku, wcześniej wegetarianka, oczywiście zamierzam w pełni utrzymać wegańską dietę podczas całej ciąży jak i podczas karmienia i rozwoju dziecka)

  Pozdrawiam
  Natalia
  fb-Leś Na