Daj się oczarować – spotkanie ze świnią z Ameryki

Czy twój pies potrafi wynosić jedzenie z szafki partiami tak, żebyś się nie zorientował(a)? Wyobraź sobie, że słodki przestraszony maluch mieszczący się w jednej dłoni dobił do wagi znacznie przekraczającej kilogramy całej twojej rodziny razem wziętej. Jak dalece potrafił(a)byś zrewolucjonizować wtedy własne życie? A gdyby do tego stał się osobą publiczną, która zaskarbiła sobie sympatię już ponad 1 000 000 osób na Facebooku?

Esther - okładka

Poznajcie historię świnki, której dano szansę rozwinąć własną osobowość, która miała możliwość nauczyć się żyć w serdecznych i pełnych zaufania relacjach z ludźmi i innymi zwierzętami. Esther to typowa świnia o nietypowej historii. Zrządzeniem losu trafiła do domu dwóch sympatycznych facetów, którzy nie tylko dostrzegli jej niezliczone zalety, ale także mieli okazję mierzyć się z jej upodobaniami rabunkowymi i nieprzejednanym uporem.

Oj tak, życie ze świnią to prawdziwe wyzwanie. Derek i Steve powinni stać się wzorem dla każdego opiekuna psa, kota czy królika. Odpowiedzialność, cierpliwość i otwartość to cechy, które pozwoliły im przejść przez najcięższe momenty. Dzięki temu życie z Esther stało się nie tylko bardziej znośne dla wszystkich domowników, ale potoczyło się torami, których żaden z ludzkich bohaterów nie spodziewał się w najbardziej proroczych snach. Esther zamieszkała w ich domu, sercu i głowie. Stali się weganami i zaczęli aktywnie działać na rzecz zwierząt.

Jak do tego wszystkiego doszło? Sięgnijcie po książkę wydaną  przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia „Esther the Wonder Pig, czyli jak dwóch facetów pokochało świnię.” Wystarczą pierwsze strony, żeby humor i wartka akcja wciągnęły Was na kilka dobrych godzin. Przytulcie własnego domowego futrzaka i spędźcie miło wieczór z Esther. Sprawdźcie, ilu świnkowych zawirowań doświadczyliście sami i same. Może to właśnie historia o Was.

Bezpłatny fragment możecie pobrać tutaj.

Nie przegapcie również konkursu na Facebooku, w którym mamy dla Was do wygrania trzy egzemplarze książki. 😉

Magda Ulinowicz


Magda Ulinowicz

Pomóż nam działać

Wspieraj Empatię

Darowizna

Podaj kwotę

1procentpodatku

Przekaż